Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Sēklas > Puķu sēklas > Lobēlijas, rožainas, viengadīgās

Kompānija PlantiCo darbojas Polijas tirgū sēklu realizācijas jomā. Kompānija ražo 20 veidu augu un 13 veidu puķu sēklas. PlantiCo ir vairāk kā 170 izmainīto dārzeņu veidu un vairāk kā 100 izmainīto puķu veidu īpašnieks. Kompānijā audzina tādus dārzeņus, ka brokoli, bietes, sīpoli, pupiņas. Kā arī zirņu, diļļu, burkānu, gurķu, paprikas, tomātu un daudz kā cita sēklas.

Lobēlijas, rožainas, viengadīgās


Lobēlijas, rožainas, viengadīgāsViengadīgs augs. Ļoti mazi ziedi. Ziedēšanas periods 10 nedēļas pēc iesēšanas. Sēj dārzos, puķu kastēs vai puķu podos. Pēc iesēšanas sēklas nav jāpārklāj ar zemi. Asni parādās 7 - 15 dienas pēc iesēšanas. Nepieciešama auglīga un mitra augsne.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
805906 0.1 g 5 0.53 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Puķu sēklas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'Unable to load template file 'Comments.tpl'' in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php:163 Stack trace: #0 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(538): Smarty_Internal_Template->isExisting(true) #1 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(335): Smarty_Internal_Template->getRenderedTemplate() #2 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(379): Smarty->fetch('Comments.tpl', NULL, NULL, NULL, true) #3 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Classes/View.php(33): Smarty->display('Comments.tpl') #4 /home/mcraft/riki.lv/components/comments/comments.php(106): View::Display('Comments.tpl') #5 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(901): ShowComments('265683') #6 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(1798): showitem('265683') #7 /home/mcraft/riki.lv/index.php(85): include('/home/mcraft/ri...') #8 {main} thrown in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php on line 163