Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Sēklas > Dārzeņu sēklas > Kukurūza saldā

Kompānija PlantiCo darbojas Polijas tirgū sēklu realizācijas jomā. Kompānija ražo 20 veidu augu un 13 veidu puķu sēklas. PlantiCo ir vairāk kā 170 izmainīto dārzeņu veidu un vairāk kā 100 izmainīto puķu veidu īpašnieks. Kompānijā audzina tādus dārzeņus, ka brokoli, bietes, sīpoli, pupiņas. Kā arī zirņu, diļļu, burkānu, gurķu, paprikas, tomātu un daudz kā cita sēklas.

Kukurūza saldā


Kukurūza saldāKukurūzu lieto uztūra. Tā izceļas ar lielisku garšu, augstu enerģētisko vērtību un satur gandrīz visus vitamīnus.
Sēj maija pirmajā pusē, pēc salnām, 5 - 60 x 30 cm attālumā. Sēklas sēj pa 3 - 4 sēklām kopā. Agrīnas ražas iegūšanai, sēklas sēj podos maija 3. dekādē. Dēstus nepieciešams retināt. Apsēto platību nepieciešams pasargāt no putniem.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
802419 10 1.10 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Dārzeņu sēklas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'Unable to load template file 'Comments.tpl'' in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php:163 Stack trace: #0 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(538): Smarty_Internal_Template->isExisting(true) #1 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(335): Smarty_Internal_Template->getRenderedTemplate() #2 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(379): Smarty->fetch('Comments.tpl', NULL, NULL, NULL, true) #3 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Classes/View.php(33): Smarty->display('Comments.tpl') #4 /home/mcraft/riki.lv/components/comments/comments.php(106): View::Display('Comments.tpl') #5 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(901): ShowComments('259007') #6 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(1798): showitem('259007') #7 /home/mcraft/riki.lv/index.php(85): include('/home/mcraft/ri...') #8 {main} thrown in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php on line 163