Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Sēklas > Dārzeņu sēklas > Gurķi "Gracius Gladki F1"

Kompānija PlantiCo darbojas Polijas tirgū sēklu realizācijas jomā. Kompānija ražo 20 veidu augu un 13 veidu puķu sēklas. PlantiCo ir vairāk kā 170 izmainīto dārzeņu veidu un vairāk kā 100 izmainīto puķu veidu īpašnieks. Kompānijā audzina tādus dārzeņus, ka brokoli, bietes, sīpoli, pupiņas. Kā arī zirņu, diļļu, burkānu, gurķu, paprikas, tomātu un daudz kā cita sēklas.

Gurķi "Gracius Gladki F1"


Gurķi "Gracius Gladki F1"Videji agrīna šķirne; laba raža. Tumši zaļi, 18 - 20 cm gari augļi; nav rūgtas piegaršas. Miza tumši zaļa, gluda, spīdīga ļoti plāna. Piemēroti dažādu salātu pagatavošanai, saldēšanai un marinēšanai. Nepieciešama auglīga augsne. Ieteicams audzēt augsnē, kas ir mēslota pirms gada.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
802334 2 g 180 1.10 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Dārzeņu sēklas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'Unable to load template file 'Comments.tpl'' in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php:163 Stack trace: #0 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(538): Smarty_Internal_Template->isExisting(true) #1 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(335): Smarty_Internal_Template->getRenderedTemplate() #2 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(379): Smarty->fetch('Comments.tpl', NULL, NULL, NULL, true) #3 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Classes/View.php(33): Smarty->display('Comments.tpl') #4 /home/mcraft/riki.lv/components/comments/comments.php(106): View::Display('Comments.tpl') #5 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(901): ShowComments('258863') #6 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(1798): showitem('258863') #7 /home/mcraft/riki.lv/index.php(85): include('/home/mcraft/ri...') #8 {main} thrown in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php on line 163