Jūs atrodaties sadaļā   Katalogs > Sēklas > Dārzeņu sēklas > Salāti-cigoriņi "Palla Rossa"

Kompānija PlantiCo darbojas Polijas tirgū sēklu realizācijas jomā. Kompānija ražo 20 veidu augu un 13 veidu puķu sēklas. PlantiCo ir vairāk kā 170 izmainīto dārzeņu veidu un vairāk kā 100 izmainīto puķu veidu īpašnieks. Kompānijā audzina tādus dārzeņus, ka brokoli, bietes, sīpoli, pupiņas. Kā arī zirņu, diļļu, burkānu, gurķu, paprikas, tomātu un daudz kā cita sēklas.

Salāti-cigoriņi "Palla Rossa"


Salāti-cigoriņi "Palla Rossa"Augs ar sarkanām lapām; veido galviņas ar rūgtenu garsu. Lapas satur dažādus vitamīnus un minerālvielas. Satur intibīnu, kas uzlabo apetīti un gremošanas sistēmas darbību.Piemēroti dažādu salātu pagatavošanai. Lietot uzturā uzreiz pēc novākšanas. Lai paildzinātu ražu, seklas var sēt dažādos periodos.
Artikuls Parametri Noliktavā Skaits Cena
802615 0.2 g 93 1.10 EUR
Ielikt grozā
Šī prece atrodās sadaļā Dārzeņu sēklas

Apskatīt visus artikulus
Pieprasīt informāciju par šo artikulu

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'Unable to load template file 'Comments.tpl'' in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php:163 Stack trace: #0 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(538): Smarty_Internal_Template->isExisting(true) #1 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(335): Smarty_Internal_Template->getRenderedTemplate() #2 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/Smarty.class.php(379): Smarty->fetch('Comments.tpl', NULL, NULL, NULL, true) #3 /home/mcraft/riki.lv/Engine/Classes/View.php(33): Smarty->display('Comments.tpl') #4 /home/mcraft/riki.lv/components/comments/comments.php(106): View::Display('Comments.tpl') #5 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(901): ShowComments('258438') #6 /home/mcraft/riki.lv/modules/shop/index.php(1798): showitem('258438') #7 /home/mcraft/riki.lv/index.php(85): include('/home/mcraft/ri...') #8 {main} thrown in /home/mcraft/riki.lv/Engine/Uses/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php on line 163